Defender Car holder 101+ 29101

• dobrá přísavka
    • odlepují se molitanové držáky
    • je kratší než jsem čekal
    • klepe se víc než je zdrávo

Na nový těžký Lenovo Phab tohle vypadalo jako řešení, jak z důvodu rozměrů Phabu, tak jeho hmotnosti. Na první umístění na sklo skvělý dojem. Ale po zatížení Phabem držák na českých silnicích neudržel přístroj v požadované poloze ani při dotažení šroubů prakticky na krev. Tak šel ze skla dolů (velmi těžce, fakt drží) a bez jakékoli úpravy a pokusu občerstvit lepící plošku jsem ho přicucnul na palubovku. Bál jsem se, že nerovný a porézní povrch palubovky nebude stačit, ale držák na něm opět drží jak přibitý. Bohužel se klepe stále stejně, naštěstí ho mohu opřít celý o palubku a tím se otřesy a klepání zmírní. Problém je však jiný - nedosáhnu na displej přístroje.

Výrobek je fajn

• , zakoupeno v Alza.cz

Pro můj vůz nepoužitelné.

Univerzální

Univerzální držák do auta Defender Car holder 101+ . Vhodné pro tablet, telefon, smartphone, hudební přehrávač a další zařízení.

Specifikace:

• U přístrojů s úhlopříčkou: až 7 "
  • Vzdálenost mezi svorkami: 55 - 120 mm

• je kratší než jsem čekal
    • klepe se víc než je zdrávo

Výrobek je fajn

• , zakoupeno v Alza.cz

Pro můj vůz nepoužitelné.

• , zakoupeno v CZC.cz

• nedrží pohromadě špatný výrobek

Kvalitní služby ale špatný výrobek

• , zakoupeno v Alza.cz

• Za ty prachy super držák. Používám na IPhone6 s origo obalem a paráda. Přísavka drží jako ďas.
    • Je to plastové, takže vrzavé a ne úplně robustní.

Mám přilepené na skle a spodek držáku opřený o palubku, takže se nepovoluje a drží.

• , zakoupeno v CZC.cz

Byl to dárek pro přítele, ten je zatím spokojenej. Nevidí žádné chyby ani problémy. Vše mu vyhovuje

• Nedrží v něm mobil

Po drobné úpravě myslím, že bude dobrý

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pevné uchycení přísavkou i na palubní desce s rasrtovaným povrchem. Přísavka má zřejmě povrch z nanovláken? Ve specifikaci není uvedeno.
    • Velký rozsah nastavení pro upevněné zařízení.
    • Vodorovné natáčení není aretované, může dojít k samovolnému pootočení. Není to ale nic kritického.

• Mobil drží velice pevně
    • Držák na sklo skvěle přilne a drží
    • Doporučuji, účel plní skvěle
    • Vachrlatější konstrukce uchycení držáku na sklo a držáku mobilu, s tím spojená horší manipulace

Doporučuji, jedinou nevýhodu vidím opravdu pouze ve spojení na čtyři malé pacičky. Nicméně vlivem gravitace není na místě obava, že by mělo něco upadnout.

Skvělé