Connect IT CI-196

Natočení
Bezdrátové nabíjení

• Vodeodolnost
    • Po zacvaknuti pevne drzi na miste
    • Polohovatelnost (vodorovne, svisle)
    • Super cena
    • Jde snadno sundat, takze kdyz jdu na nakup jednoduse sundam pouzdro s telefonem a strcim do kapsy
    • Telefon se mi do drzeku tezko dava, prptoze je o par mm vetsi, ale snad se to casem vychodi

Pouzivam ho na motorku a nemam strach, ze bych ho nekde ztratila

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• levný

vybrala jsem ho podle ceny
    je proti dešti
    použila jsem držák již několikrát
    vřele doporučuji

• vypadá hezky
    • Prostě na kole nedrží... a vlastně ani pořádně nemůže.

Produkt jsem si vybral, protože na obrázku dobře vypadal a o funkčnosti jsem se nikde nic nedočetl. Bohužel, po nakoupení jsem zjistil, že prostě toto zboží je nepoužitelný brak, pouzdro z držáku vypadává již při zatřesení s kolem.... způsob uchycení je prostě špatný.

Barva
černé
200 g
Typ držáku
na kolo, motorku
Univerzální
Natočení
Bezdrátové nabíjení

CONNECT IT CI-196 M2 je praktický držák pro mobilní telefon na řídítka kola. Držák pojme telefon s rozměry 12 x 6 x 1,5 cm, jako je např. iPhone 5 a ostatní telefony s 4" a menším displejem. Držák obsahuje pouzdro na zip s průhlednou přední částí.

Je vybaven úchopem o průměru 3,8 cm pro uchycení na řidítka s možností rotace o 360°. Pro podložení užších telefonů v pouzdře jsou k dispozici pěnové vložky.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Vodeodolnost
    • Po zacvaknuti pevne drzi na miste
    • Polohovatelnost (vodorovne, svisle)
    • Super cena

je proti dešti
    použila jsem držák již několikrát
    vřele doporučuji

• vypadá hezky
    • Prostě na kole nedrží... a vlastně ani pořádně nemůže.

• neodpovídá typu telefonu

:-(

• , zakoupeno v Alza.cz

• Spojení jednotlivých dílů nehrží. Vůbec.

Držák, který nedrží, je nesmyslný výrobek.

• , zakoupeno v ALFA.cz

použito na motorce, drží, funguje

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Držák se dá připevnit i na představec, jednoduché uchycení, pouzdro dobře drží i v terénu, nepadá, ovládání telefonu přes pouzdro.
    • Zatím o ničem nevím

Jsem naprosto spokojený

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Moc hluboke pouzdro, mobil v nem "plave", navic uvedene rozmery neodpovidaji (na iPhone je tento model maly, pritom pro nej ma byt urcen).

Neplni ucel.

• , zakoupeno v Alza.cz

• univerzální, mám v něm HTC Desire
    • objímka na řídítkách drží
    • nemá kloub pro další nastavení (nechtěl jsem)
    • si i nepromokavý
    • bez problémů se přes folii ovládá dotykový displej mobilu
    • na první pohled to není Top kvalita
    • po vybalení doporučuji zkontrolovat, u mně bylo spojové lepidlo rozteklé na průhledné fólii, ale odstranil jsem to sice pracně ale přece jarem
    • nejsem si jistý trvanlivostí zipu a uchycení pouzdra na objímku na řídítkách, ale zatím drží

cena odpovídá kvalitě
    u TOP kola bude kazit image
    u průměrného kola je to v pohodě
    splňuje moje požadavky, zatím drží i v terénu

• , zakoupeno v CZC.cz

ok